Haftanın En İyi ASMR Videoları (25 Haziran-1 Temmuz)

Merhaba sevgili ASMR izleyicileri,

Geçtiğimiz haftanın en iyi ASMR videolarını seçtiğim yazı dizimizin ikincisine başlıyoruz. Yazı dizisinin ilkine buradan ulaşabilirsiniz. 25 Haziran - 1 Temmuz arası yayınlanan en iyi ASMR videolarını seçeceğiz. Bu hafta gerçekten çok iyi videolar yayınlandı. Listeyi oluşturmakta zorlandığımı söyleyebilirim.

Haftanın En İyi ASMR Videoları


Geçen hafta da söylediğim gibi videolar rastgele sıralanmıştır. Listede birçok ASMR türüne yer vermeye çalıştım. Umarım bu liste rahatlamanıza ve uyumanıza yardımcı olabilir. Şimdiden iyi seyirler, iyi uykular!1. SAS-ASMR


Açıkçası ben ASMR yemek videolarını hiç mi hiç sevmiyorum. Ağız şapırtısına kesinlikle katlanamayan bir insanım. Ama bu türün nasıl oluyorsa seveni çok. Belki siz de onlardan birisinizdir. Elbette zevkler kimseyi ilgilendirmez. Bu kızcağız da yemek videoları üzerine bir ASMR kanalı kurmuş. İyi seyirler diliyorum.


2. Latte ASMR


ASMR Makyaj videoları popüler bir tür. Latte ASMR da bu konuda başarılı diyebileceğimiz ASMRtistlerden. İyi seyirler.


3. ASMR Darling


Bu video visual ASMR yani görsel ASMR kategorisinden bir video. Kameraya yani sizin yüzünüze dokunarak size ilgi gösteriyor. Umarım rahatlamanıza yardımcı olur. İyi seyirler.


4. FrivolousFox ASMR


Favori ASMRtistlerimden olan hanımefendi, bu videosunda birçok triggera yer vermiş. Şşşş sesi, sakız çiğneme gibi sesler bulunuyor. İyi seyirler.


5. Gentle Whispering ASMR


Bir şey söylemeye gerek yok. ASMR'ın kraliçesi Maria yine kaliteli bir video ile karşımızda. İyi seyirler.


6. ASMR KittyKlaw7. ASMR Glow8. Gibi ASMR


Yumuşak bir sesle şarkı söylenen videolardan hiç paylaşmamıştım. Gibi ASMR Beatles şarkılarıyla karşınızda.


9. Karuna Satori ASMR10. Sleepy Tingles ASMR


Su sesleri. Uyurken dinlememenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde sabah kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. :)


Yorumlar